• Wpisz 3 pierwsze litery, aby zacząć wyszukiwanie.

dr hab. Justyna Kucharczyk

Biografia

Urodzona w Jaworznie. Dyplom uzyskała w Katedrze Komunikacji Wizualnej na Wydziale Form Przemysłowych ASP w Krakowie. Od 1997 roku jest zatrudniona w ASP w Krakowie (filia w Katowicach), a w 2011 obroniła doktorat. Prowadzi Pracownię Projektowania Systemów Informacji Wizualnej oraz – wraz z dr. hab. Wiesławem Gdowiczem i dr. hab. Andrzejem Sobasiem – Pracownię Komunikacji Społecznej. Jest ekspertem Zamku Cieszyn i członkiem Design Silesia. Zajmuje się projektowaniem systemów informacji wizualnej (SIW) oraz całościowych identyfikacji. Bierze czynny udział w konferencjach, prowadzi warsztaty i szkolenia. Wybrane realizacje projektowe SIW: Wydział Teologiczny UŚ w Katowicach, Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach, AE w Katowicach, budynek NOSPR w Katowicach, miasto Zawiercie, kompleks Solpark w Kleszczowie, Park Śląski w Chorzowie, budynek ASP w Katowicach.

Zrealizowane dyplomy / 3