• Wpisz 3 pierwsze litery, aby zacząć wyszukiwanie.

dr hab. Agnieszka Małecka-Kwiatkowska

Portret Agnieszki Małeckiej-Kwiatkowskiej

Biografia

Projektantka, inicjatorka, współautorka projektu theinsectsproject.eu. Od 2016 prodziekan Wydziału Projektowego katowickiej ASP. Współorganizatorka licznych warsztatów typograficznych, członkini Rady Programowej Międzynarodowej konferencji AGRAFA, prowadzi zajęcia z zakresu podstaw grafiki projektowej, edytorstwa i typografii, a od 2013 projektowanie krojów pism w ramach przedmiotu Pismo i znak. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach; jej dyplom z wyróżnieniem w 2002 roku otrzymał Grand Prix – Nagrodę Prezydenta RP.

Zrealizowane dyplomy / 1

Badania / 1